Ślusarz Kraków Cennik – Usługi Ślusarskie Cena 2021

Poniżej prezentujemy Państwu orientacyjny cennik usług ślusarskich świadczonych przez nasze pogotowie ślusarskie w Krakowie.

Wszystkie podane ceny są cenami netto, natomiast każdorazowo cena jest ustalana indywidualnie po kontakcie telefonicznym ze ślusarzem.

  • Awaryjne otwarcie mieszkania / domu / samochodu – od 100zł do 200zł
  • Wymiana zamka w drzwiach wejściowych – od 150zł

Ceny zamków w zależności od producenta – posiadamy w ofercie zamki budżetowe jak i bardzo dobrej jakości – do wyboru przez Klienta.

Otwieranie zamków – czy jest to prosta praca?
Metody zabezpieczeń stosowane w zamkach są stale ulepszane. Dotyczy to jednak głównie zamków z górnej półki, które są stosowane w miejscach wymagających dodatkowej ochrony. Większość klientów, które zgłasza się do naszego pogotowia zamkowego w Krakowie, posiada standardowe zamki, które z reguły łatwo otworzyć za pomocą specjalnych narzędzi – wytrychów.

Ślusarz – Kraków – od czego zależy cena za otwarcie zatrzaśniętego zamka?
Nie ma drzwi, których nie jesteśmy w stanie otworzyć. Otwieramy każdy rodzaj zamka, jednak czas jego otwarcia i cena zależy od jego skomplikowania. Zamki atestowane, np. z wkładkami cylindrycznymi są znacznie cięższe do otwarcia niż zamki standardowe, które są dostępne niemal w każdym domu.

Zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy szybki przyjazd do klienta i wstępną analizę kosztową za wykonaną pracę. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie.

Stronę wyszukiwano po frazach:

  • ślusarz cennik
  • usługi ślusarskie cennik
  • ślusarz kraków cennik
  • usługi ślusarskie kraków cena